Klient Wedel     Agencja Przestrzeń

Wydawałoby się, że w reklamie foodowej nie można wymyślić nic nowego...

Agencja kreatywna Przestrzeń przyszła do nas z pomysłem, który zakładał eksplorowanie jeszcze nieskażonej lodami przestrzeni marketingowej. My natomiast przyodzialiśmy tę ideę w ciało, a właściwie w pyszne, zimne i chrupiące zdjęcia filmowe 🙂

Zacznijmy od zadania: zróbmy spot foodowy inaczej. Tak, aby zarówno scenografia, kostiumy, a nawet makijaż stanowiły integralną część potrawy. Dodatkowo, zjedzmy te lody w sposób, w jaki nikt wcześniej lodów nie jadł!

Za oszałamiający wygląd lodów odpowiadała jedna z czołowych food stylistek w branży – Ewa Gębska.

O co chodzi z tymi lodami? Już tłumaczymy:

Lody miały być jedzone niczym ostrygi. Smakowane jak sushi. Krojone z wdziękiem widelcem i nożem. Spożywane za pomocą łyżeczki – tak jak się je jajka na miękko.

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał dnia zdjęciowego, w tej samej hali równocześnie zorganizowaliśmy nagranie filmowe i sesję zdjęciową.


Gdzie korzyść dla Klienta z takiego rozwiązania? Tego typu case’y pozwalają zarówno art directorowi, jak i food stylistce być obecnym w dwóch miejscach jednocześnie. Dzięki temu klient „upiekł” dwie pieczenie na jednym ogniu, a raczej dwa lody na jednym ogniu… wiecie, o co chodzi. Ale wróćmy do spotu…

Och! Co to za lody! Co za kreacja! Przełamujemy bariery, budujemy nowoczesny wizerunek, a całość jest zgodna z najnowszymi trendami.

Dodatkowo, klient uzyskał w jeden dzień zdjęciowy materiał do pełnej komunikacji marketingowej. Tak się to robi w Keystory!


Stwórzmy razem coś pięknego!

Zatrudnij nas!