Klient Cedrob     Agencja OS3

Zadanie, jakie przed nami postawiła Agencja nie było łatwe. Kogut musi ożyć. I to nie byle jaki! To prawdziwy gość z charakterem!

Odpowiadaliśmy za całość realizacji. Od koncepcji estetycznych koguta, przez zdjęcia filmowe aż po ostatnie rendery telewizyjne. Projekt obejmował nie tylko 2 reklamy telewizyjne, ale również serię bumperów do digitalu i rendery koguta na materiały drukowane.

Najtrudniejsze zadanie jakie czekało nas w tym projekcie, to ubieranie koguta w pióra. 

Odbywało się to niemal ręcznie – pióro po piórze. Od skubańca, po majestatycznego druha. Dzięki temu efekt jest zniewalający. Każde pióro pracuje jak prawdziwe. A ile piór ma nasz kogut? Dokładnej liczby nie znamy nawet my, jest ich kilka tysięcy.

Najważniejszą częścią kampanii były reklamy telewizyjne. 

Ich dowcipny charakter tak trafnie zarysowany w scenariuszach przez Agencję OS3 należało przekuć w jeszcze zabawniejszy obraz. Dlatego nasz Kogut musiał ożyć, nabrać charakteru, a może nawet charakterku. To prawdziwy twardziel! Taki z błyskiem w oku. Gdy go spotkasz, przechodzisz na drugą stronę ulicy.

Jednocześnie bohaterowie grający z naszym Kogutem, musieli być kontrastowi wobec niego. Dlatego przeprowadziliśmy dokładny casting, w ramach którego udało nam się wyłonić idealną obsadę do naszej reklamy. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ dbamy o każdy detal. Ponieważ klucz do sukcesu to suma małych detali składających się na film.

Produkcja odbywała się pomimo deszczowej pogody. Jak widać, dzięki wspaniałej współpracy operatorów i postproducentów, nie miało to wpływu na finalny efekt.