Klient Siepomaga

Rok 2018

Jedno z najciekawszych wyzwań przed jakimi stanęliśmy w Keystory.

Fundacja Siepomaga zwróciła się z do nas z prośbą o stworzenie kreacji oraz spotu, który doceni tych, którzy każdego dnia pomagają za pomocą siepomaga.pl

Scenariuszowo najtrudniejszym zadaniem było poprowadzenie opowieści w taki sposób, aby nie trywializować tematu, a jednocześnie nie wpaść w pułapkę zbytniej powagi.

Egzekwując te założenia stworzyliśmy kreację, która nawiązuje do standardów występujących w kinowych Blockbusterach. Zwraca uwagę.

Pierwszym wyzwaniem był casting. W tym wypadku wyjątkowo wymagający ze względu na oczekiwane umiejętności aktorskie oraz wizerunki naszych bohaterów.

Następnie plan. Całość musiała zostać zarejestrowana w dwa dni.

Sporo biorąc pod uwagę ilość lokacji. Większość budowanych praktycznie od zera. Jednym ze sposobów na zoptymalizowanie czasu planu, było umieszczenie, aż czterech lokacji (w tym szpitala) w jednym domu. Dzięki temu przerzuty między kolejnymi scenami odbywały się naprawdę dynamicznie.

Na końcu oczywiście dochodzi jeszcze montaż, zaawansowana postprodukcja i…

Efekt naszej pracy?

Reklama jest emitowana regularnie do dzisiaj. Stała się rozpoznawalną wizytówką komunikacyjną fundacji!

Nasza kreacja otrzymała nominację do prestiżowej nagrody rynku reklamowego ,,Kreatura”.

Ale najważniejsze jest to, że setki tysięcy regularnie pomagających poprzez portal ludzi poczuła się doceniona. Pojawił się most pomiędzy społecznością, a osobą która jest na końcu ścieżki. Bo w tym wypadku chodzi właśnie o to sianie dobra!


Co na to klient?

“ We’re a team of award-winning strategists, creatives, developers, designers writers, illustrators, animators + digital producers who crafts brands for the digital age. We specialize in bringing stunning creativity into the real world with a meaningful experience. ”