Witaj Świecie (Filmu i Reklamy)!

Cieszymy się, że dotarliście do tego miejsca! Jesteśmy teamem reżysersko – producenckim i wraz z naszym zespołem ekspertów ze świata filmu tworzymy KeyStory. Pojawiamy się w sieci w całkowicie nowej odsłonie, choć tak naprawdę z częścią z Was znamy się od dawna, bo przez wiele lat pracowaliśmy razem pod szyldem Oversee.

Postanowiliśmy odświeżyć i ocieplić wizerunek tak, aby kojarzył się bardziej ze światem opowieści filmowych i reklam. Wierzymy, że każda historia jest kluczowa i można ją odpowiednio opowiedzieć filmowo.

Od kilku miesięcy planowaliśmy dla Was treści, za pomocą których chcemy się dzielić naszą pasją do filmu, reklamy i storytellingu. Nie możemy się doczekać, co powiecie!

W najbliższym czasie premierę będą miały 4 nowe formaty treści:

TOP 5 – cykl wideo o najlepszych, najgorszych, najtańszych, najdroższych (lub jakie jeszcze kryteria nam podpowiecie) reklamach wszechczasów. Zaprezentujemy Wam reklamy i opowiemy o nich. Co takiego sprawia, że dana reklama się nie zestarzała, jakie zabiegi można zaadaptować na naszym rynku lub jakich błędów należy się wystrzegać w opowieści filmowej.

Podcast Audio (co środę) – w którym pokażemy drogę, jaką przechodzi się od pomysłu w agencji do uzyskania wymarzonej reklamy wideo. Czego się możecie spodziewać w procesie tworzenia reklamy, co jest po co, jak wyglądają kulisy pracy w produkcji filmowej, jakie mieliśmy wpadki i jakie z tego wyciągnęliśmy wnioski!

Q&A – odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania klientów, np. dlaczego mam podawać budżet, po co jest specyfikacja w reklamie itp.

Keystoryjki – czyli komiks o życiu filmowców, który umili Wam każdy piątek, a znajdziecie go na Facebooku Instagramie i LinkedInie.

Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami kluczyć w reklamie, a kanał YouTube uznacie za godny Waszych subskrypcji (na co liczymy, bo to pozwala nam docierać do kolejnych zainteresowanych osób)! Do zobaczenia!